Луарт

(0332) 24-32-00

+38(0332) 77-44-53 факс

luart@ukrpost.ua

вул. Ковельська, 40. м. Луцьк

Загартоване скло


Скляні перегородки

Невід'ємною частиною сучасної архітектури є скляні перегородки з гартованого скла, що дозволяють створювати неповторні інтер'єри, та допоможуть розмежувати площу, забезпечити тишу, створити комфортні умови праці, та дасть можливість співробітникам бачити один одного.

Конфігурація скляної перегородки адаптується під кожне конкретне приміщення в залежності від необхідності і дизайнерського рішення.

Скляні двері

Скляні двері з гартованого скла можуть бути як міжкімнатні так і вхідні. Вони виготовляються за необхідними розмірами та індивидуальним дизайном. Існує три типи відкривань дверей: в одну сторону, в обидві сторони (маятникові двері), або відсуватися в бік паралельно стіні (розсувні двері). Скляні двері можуть встановлюватись в місцях із жвавим рухом людей: торгові центри, ресторани, тренажерні зали,а також в приватних будинках, офісах. Завдяки технологіям художнього матування можливо надати унікального вигляду Вашій дверній конструкції.

Душова кабіна із скла

Душова кабіна із гартованого скла – це практичний і зручний спосіб заощадити простір у ванній, забезпечити комфортні умови і доповнити дизайн стильною конструкцією. Скляні душові кабіни виготовляються під індивівдуальне замовлення і мають великий вибір колірних рішень. Пропонуємо замовникам прозоре, матове скло, тоноване в масі, а також з різноманітними візерунками та зображеннями.