Луарт

(0332) 24-32-00

+38(0332) 77-44-53 факс

luart@ukrpost.ua

вул. Ковельська, 40. м. Луцьк

Металопластикові вікна та двері

Системи профілів

KBE

Decco

Переваги металопластикових вікон

За останні кілька років вікна з металопластику (з ПВХ) стали дуже популярними, без них просто неможливо уявити сучасне життя. І це не дивно, оскільки вони мають цілу низку переваг. Завдяки високій щільності притвору та герметичності склопакета, вікна ПВХ чудово захищають від холоду, протягів, шуму та пилу, екологічно безпечні, зручні в експлуатації та зберігають свій першозданний зовнішній вигляд протягом довгого часу . При цьому вони легко вписуються в будь-який інтер’єр. Полівінілхлорид – скорочено ПВХ – вид синтетичного полімеру, котрий вже багато років складає конкуренцію природним матеріалам за рахунок відмінних споживчих якостей. ПВХ не притаманні корозія та руйнування, на нього не впливають атмосферні опади, ПВХ абсолютно безпечний, завдяки високій пластичності здатен приймати практично будь-яку конфігурацію.

Якості ПВХ.

В даний час на ринку представлені вікна виготовлені із дерева, алюмінію та полівінілхлориду (ПВХ). Дерево має добрі ізоляційні якості але потребує спеціального догляду порівняно з ПВХ, особливо з часом. Якісні дерев’яні вікна піддаються глибокому антисептичному просочуванню (проникнення антисептика до 50 мм вглиб деревини). ПВХ не потребує ніякого спеціального догляду та ремонту, має високу міцність та відмінні ізоляційні характеристики. Термін служби ПВХ вікна може сягати 50 років. В цьому і заключається причина росту популярності вікон із ПВХ.

Переваги металопластикового вікна.

Вікна із металопластику виготовляються в Німеччині із середини 50-х років. Виробництво характеризується постійним зростом в об’ємах. В даний час металопластикові вікна на ринку складають близько 47% (для порівняння: вікна з дерева 30 %, з алюмінію 21%, інші 2%). Широке розповсюдження знаходять в основному віконні профіля з не пластифікованого, твердого ПВХ, з підвищеною ударною в’язкістю. Високий попит на вікна з ПВХ обумовлений причинами як економічного так і технічного характеру.

Переваги для споживача

Металопластикове вікно, професійно та якісно виготовлене з профілю сертифікованих систем, характеризується високою економічністю в експлуатації. Вікна з ПВХ забезпечують високу теплоізоляцію, надійний захист від несприятливих погодних умов. Регулярної мийки вікон цілком достатньо для того, щоб іх зовнішній вигляд та експлуатаційні якості не змінювались.

Опір атмосферним впливам

В зв’язку з довгостроковою експлуатацією під впливом сонця, вітру та дощу велика увага приділяється високому опору погодним умовам. При цьому стійкість твердого ПВХ залежить від ряду факторів. Вирішальне значення як для технологічності, так і для опору погодним впливам має система стабілізації. «КВЕ» вже багато років використовують найсучасніші присадки, що забезпечують оптимальне сполучення технологічної безпеки та безпеки для навколишнього середовища.

Термічні характеристики.

ПВХ – це матеріал з низькою (0,16-0,17 Вт/м.кв.) теплопровідністю. Профілі з ПВХ схожі по характеристикам з деревиною, є добрими теплоізоляторами, не покриваються конденсованою вологою. Профілі темних кольорів розширюються сильніше від впливу сонячного світла по причині того , що поглинають більше тепла. Необхідно враховувати, що в зв’язку з незначною теплопровідністю, при односторонньому нагріві сонячними променями, дійсне розширення профілю н багато менше теоретичного.

Теплоізоляція

Щонайменше з часів енергетичної кризи середини 70-х років, теплоізоляційним характеристикам приділяється все більша увага. Це проявляється в провадженні більш жорстких вимог до теплоізоляції. Загальні втрати тепла в будівлі через вікна, в залежності від типу засклення , складають 20-30 %. Розрізняють два основних типів теплових втрат: - Втрати за рахунок перенесення тепла. Ці теплові втрати виникають в процесі перенесення тепла з приміщень через будівельні елементи (через віконну раму, скло). – Втрати тепла в процесі повітрообміну. Ці втрати відбуваються через наявність відкритих місць в будівлі (через відкриті вікна, а також через нещільні з’єднання та вентиляційні люки). Тепло завжди переміщається в сторону холоду - з приміщення назовні. Потік тепла через внутрішні камери профілю незначні. Подвійне, потрійне скління, а особливо застосування спеціального теплоізоляційного скла забезпечує добру теплоізоляцію на тому ж рівні.

Шумозахист

Звичайні вікна в порівнянні з масивними стінами значно програють не тільки в плані тепло- але і шумозахисту. Основною вимогою до вікна як до будівельної конструкції є його протидія проникненню зовнішнього шуму всередину приміщення. Однак, подібні вимоги залежать від допустимих норм рівня шуму всередині приміщення. Вони можуть різнитись всередині однієї будівлі, в залежності від призначення приміщення. Ступінь зниження рівня шуму, що досягається при встановленні вікон, залежить в основному від товщини скла, відстані між склом, положення та кількості ущільнювачів. .Шумопоглинаючі властивості вікна, таким чином, визначаються не стільки матеріалом рами, скільки типом засклення та виконанням конструкції. При шумопоглинаючому вікні особливе значення має щільність всіх з’єднань та відливів. Будь-які нещільності діють як «шумові мости» тому, що де проходить повітря, там проходить і шум. Підводячи підсумок можна сказати, що форма ПВХ профілю майже не впливає на шумозахист.

Протизламні властивості

Захист від проникнення через вікно забезпечується за рахунок застосування спеціальних типів скління. Для захисту від зламу, пропонується різного типу скління: від простого армованого та одношарового триплексу до багатошарового триплексу та склопакета з підвищеною безпекою та захисною плівкою.

Екологічність та вторинна обробка.

ПВХ, або полівінілхлорид – екологічно безпечний продукт, що представляє собою хімічну сполуку вуглецю, водню та хімічно зв’язаного хлору, складається приблизно на 43 % з нафтопродуктів та на 57 % з кухонної солі. І хоча на початку застосування в будівельній індустрії ПВХ дійсно містив окремі тяжкі метали, сьогодні основні виробники пластикового профілю замінили формулу матеріалу на безпечну та пройшли всі необхідні екологічні перевірки. Тепер з пластику виготовляють побутові меблі, посуд, і металопластикові вікна встановлюють в закладах охорони здоров’я. Що стосується пожежної безпеки ПВХ та його токсичності, то поки не зафіксовані нещасні випадки пов’язані з цим. Більш того, досвід показав, що пластикові конструкції відносяться до тих які не підтримують горіння, при пожежі вони не представляють небезпеки для людини. На практиці був випадок, коли при пожежі в торговому центрі єдиним елементом що вцілів, були металопластикові конструкції. Сьогодні немає доказів того, що ПВХ в вікнах небезпечний для здоров’я чи навколишнього середовища. Проте, з екологічної точки зору, ПВХ, завдяки можливості переробки – найкращий з альтернативних матеріалів.

Догляд за пластиковими вікнами

Досить часто вікна доводиться мити. Зовні на них осідає вуличний бруд, зсередини - то земля із квіткового горщика просипалася, то ще яке непорозуміння. Словом, підтримувати чистоту треба регулярно - це неважко. Для миття пластикових вікон підходить звичайний мильний розчин. Ще краще придбати спеціальний засіб по догляду за пластиком. Такий засіб наносять на раму мякою тканиною, і після висихання ретельно розтирають. У жодному разі не можна використовувати для чищення пластикових вікон засоби, що містять абразивні матеріали. Також не можна користуватися мийними засобами, що містять кислоти, розчинники (бензин, ацетон). Засоби для миття скла теж не повинні містити агресивних компонентів.

Два рази в рік потрібно очищати каучукові ущільнювачі. Рекомендується використовувати для цього спеціальні засоби, що містять гліцерин або силікон. У найгіршому разі, можна взяти й звичайний побутовий миючий розчин - тільки обовязково простежити, щоб він не містив у собі агресивних компонентів - тих же кислот, розчинників, абразивних засобів. Але яким би не був гарним догляд, згодом ущільнювачі втрачають еластичність і тріскаються - тоді їх потрібно замінити новими. При правильному догляді це роблять раз у пять років.

Обовязково потрібно контролювати чистоту водовідвідних каналів, стежити, щоб вони не забивалися.

Але чистота – це ще не все. Для того щоб пластикові вікна нормально функціонували, варто доглядати за фурнітурою. Два рази в рік змазуйте всі частини, що рухаються, маслом. Цілком підійде звичайне машинне. Головне, щоб воно не містило кислот і смол, які руйнують антикорозійне покриття.