Луарт

(0332) 24-32-00

+38(0332) 77-44-53 факс

luart@ukrpost.ua

вул. Ковельська, 40. м. Луцьк

< повернутися назад

KBE


KBE Луарт

Німецька торгова марка КВЕ (Kunststoffprodukte für Bau und Elektroanlagen) відома в усьому світі. Висока якість продукції, довговічність, надійність та якість виготовлених виробів оцінили мільйони споживачів в різних куточках нашої планети. Торгова марка була заснована в Західному Берліні у 1980 році як підприємство по виготовленню пластмас для будівництва та елеклектротехнічної продукції. На ринку України торгова марка КВЕ з’явилась у 1995 році. Віконні профільні системи КВЕ виробляються тільки на власних підприємствах, причому ідентичність якості вироблених на цих заводах продукції підтверджена документально. З 2004 року всі віконні профільні системи торгової марки КВЕ виробляються по рецептурі Greenline.

Greenline

КВЕ Greenline– це передові технології та унікальна формула пластику в системі профілів КВЕ. Розроблена концерном «Рrofine GmbH» вона дозволила зробити профіль абсолютно безпечним та екологічно чистим, замінивши стабілізатори свинцю на сполуку кальцій-цинк (CaZn), що значно покращує технічні показники профілю та його зовнішній вигляд. Крім цього, рецептура Greenline відповідає новим вимогам по утилізації ПВХ профілів Комісії Європейського Союзу по охороні навколишнього середовища.

Всі системи КВЕ характеризуються цілою низкою найкращих властивостей:

       -  довговічність. Протягом, як мінімум, 40-50 років профіль не втрачає своїх механічних властивостей і практично не змінює колір;

      -  теплоізоляція. Вікна із профілю КВЕ з відповідними склопакетами перешкоджають пропусканню тепла назовні взимку і не дають перегріватися приміщенню влітку;

      -  простота догляду. Вікна із профілю КВЕ не потребують ремонту та фарбування, достатньо час від часу протирати їх від пилу;

      -  шумоізоляція. За рахунок системи ущільнювачів та склопакета в приміщенні завжди тихо та затишно. Профіль КВЕ виробляється із протягнутим ущільнювачем чорного або сірого кольору.

      -  безпека для здоров’я, екологічність. Твердий ПВХ є хімічно нейтральною речовиною, що зумовило таке широке його розповсюдження у всьому світі. Всі профільні системи торгової марки КВЕ стабілізовані по технології Greenline;

      -  дизайн.Завдяки широкому асортименту вікна КВЕ відмінно вписуються в будь-який архітектурний дизайн та підходять як для старих будівель, так і збудованих у сучасному стилі; поєднання різних систем одна з одною; можливість використання широкої гами кольорів.

Архітектурні можливості

Асортимент профілів КВЕ дозволяє виготовляти об’ємні конструкції, монтувати відливи, підвіконня та ролети, а також надавати вікнам та дверям вигляду конструкцій, вироблених з натуральної деревини. Завдяки цьому процес конструювання став більш простим та зручним, а у споживача є можливість придбати вироби, що відповідають найвишуканішим естетичним вимогам.

Профіль KBE 70ST plus

KBE 70ST plus – віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло- і звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками. Вікна з профілю KBE 70ST plus поєднують функціональність, зручність і підвищену безпеку.

Луарт

Технічні характеристики:

       - Монтажна ширина профілю – 70 мм

       - Максимальна ширина склопакета – 40 мм

       - Кількість камер профілю – 6

       - Максимальний розмір стулки вікна – 115 см х 135 см*

       - Максимальний розмір стулки балконних дверей – 90 см х 220 см*

       - Опір теплопередачі профілю, R0 = 0,87 м2° С / Вт

       - Довговічність (умовних років) – більше 40 років

       - Екологічна рецептура greenline (без свинцю)

       - Колір ущільнювача в стандартному виконанні – чорний, сірий

       - Сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками.

       *Підсилювач стулки, арт. 207, δ = 1,5 мм

Профіль KBE 58

Сьогодні вікна з профілю KBE 58 по праву вважаються класикою пластикових вікон.

Практичність KBE 58 не залишає сумнівів. Встановивши вікна з профілю KBE 58 замість старих дерев’яних, Ви відразу відчуєте їх переваги перед старими. Вікна з профілю KBE 58 значно перевершують старі дерев’яні вікна по всіх основних характеристиках.

Універсальна система дозволяє виготовляти як вікна, так і двері.

Луарт

Технічні характеристики:

       - Монтажна ширина профілю – 58 мм

       - Максимальна ширина склопакета – 32 мм

       - Кількість камер профілю – 3

       - Максимальний розмір стулки вікна – 150 см х 150 см

       - Максимальний розмір стулки балконних дверей – 90 см х 235 см

       - Опір теплопередачі профілю, R0 = 0,62 м2 °С / Вт

       - Довговічність (умовних років) – більше 40 років

       - Екологічність greenline (без свинцю)

       - Колір ущільнювача в стандартному виконанні – чорний

       - Строгий класичний дизайн.


Луарт

Профіль КВЕ в умовах українського клімату.

Віконні системи, представлені на українському ринку, адаптовані до кліматичних особливостям нашої країни. Вікна із профілів КВЕ встановлюються від Карпат до Чорноморського узбережжя – температурний діапазон використання від -65 до +80 градусів Цельсія. По результатам випробувань профілі КВЕ визнані морозостійкими, вони використовуються в умовах крайньої півночі, де температура взимку опускається до – 60 градусів.

Вікна з профілю КВЕ встановлюються також в містах узбережжя Чорного моря. Агресивне середовище із підвищеним вмістом вологи та солі не впливає на довговічність , зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики конструкцій.